AOX-132G12RHC620W
620 W TOPCon
Datasheet PDF
Moc nominalna
620 W
Sprawność
22.90%
Wsp. temp. Pmax
-0.30 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 620 Wp
Sprawność modułu 22.90%
Vmp 41.10 V
Imp 15.09 A
Voc 49.20 V
Isc 15.94 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.300 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.240 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
NOCT 43 °C
Wymiary i waga
Długość 2382 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 29.0 kg
Powierzchnia 2.70 m²
Gęstość mocy 229.5 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok