AOX-132G12RHC635W
635 W TOPCon
Datasheet PDF
Moc nominalna
635 W
Sprawność
23.50%
Wsp. temp. Pmax
-0.30 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 635 Wp
Sprawność modułu 23.50%
Vmp 41.70 V
Imp 15.23 A
Voc 49.80 V
Isc 16.08 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.300 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.240 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
NOCT 43 °C
Wymiary i waga
Długość 2382 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 29.0 kg
Powierzchnia 2.70 m²
Gęstość mocy 235.1 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok