AOX-132G12RHC625W
625 W TOPCon
Datasheet PDF
Moc nominalna
625 W
Sprawność
23.00%
Wsp. temp. Pmax
-0.30 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 625 Wp
Sprawność modułu 23.00%
Vmp 41.30 V
Imp 15.13 A
Voc 49.40 V
Isc 15.98 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.300 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.240 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
NOCT 43 °C
Wymiary i waga
Długość 2382 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 29.0 kg
Powierzchnia 2.70 m²
Gęstość mocy 231.4 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok