QN-640HJT-01
640 W N-type Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
640 W
Sprawność
22.60%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 640 Wp
Sprawność modułu 22.60%
Vmp 38.60 V
Imp 16.58 A
Voc 46.09 V
Isc 17.33 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.240 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
NOCT 43 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia N-type
Liczba ogniw 120
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.80
Wymiary i waga
Długość 2172 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 35 mm
Waga 35.5 kg
Powierzchnia 2.83 m²
Gęstość mocy 226.1 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 15 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 90.3%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok