QN-655HJT-01
655 W N-type Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
655 W
Sprawność
23.10%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 655 Wp
Sprawność modułu 23.10%
Vmp 39.01 V
Imp 16.79 A
Voc 46.30 V
Isc 17.64 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.240 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
NOCT 43 °C
Wymiary i waga
Długość 2172 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 35 mm
Waga 35.5 kg
Powierzchnia 2.83 m²
Gęstość mocy 231.4 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 90.3%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok