QN-650HJT-01
650 W N-type Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
650 W
Sprawność
22.80%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 650 Wp
Sprawność modułu 22.80%
Vmp 38.88 V
Imp 16.72 A
Voc 46.23 V
Isc 17.53 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.240 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
NOCT 43 °C
Wymiary i waga
Długość 2172 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 35 mm
Waga 35.5 kg
Powierzchnia 2.83 m²
Gęstość mocy 229.7 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 90.3%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok