RSM132-6-380HDGB
380 W HJT Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
380 W
Sprawność
20.60%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 380 Wp
Sprawność modułu 20.60%
Vmp 42.00 V
Imp 9.05 A
Voc 49.25 V
Isc 9.61 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.047 %/°C
NOCT 43 °C
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.85
Wymiary i waga
Długość 2384 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 30 mm
Waga 35.0 kg
Powierzchnia 3.11 m²
Gęstość mocy 122.3 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 90.3%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.30%/rok