RSM132-8-690BHDG
690 W HJT Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
690 W
Sprawność
22.20%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 690 Wp
Sprawność modułu 22.20%
Vmp 41.63 V
Imp 16.60 A
Voc 49.65 V
Isc 17.66 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.047 %/°C
NOCT 43 °C
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.85
Wymiary i waga
Długość 2384 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 30 mm
Waga 35.0 kg
Powierzchnia 3.11 m²
Gęstość mocy 222.1 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 90.3%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.30%/rok