DXM8-72H-580
580 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
580 W
Sprawność
22.50%
Wsp. temp. Pmax
-0.29 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 580 Wp
Sprawność modułu 22.50%
Vmp 42.50 V
Imp 13.65 A
Voc 51.30 V
Isc 14.39 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.290 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.230 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
Wymiary i waga
Długość 2278 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 27.0 kg
Powierzchnia 2.58 m²
Gęstość mocy 224.5 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok