DXM8-72H-590
590 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
590 W
Sprawność
22.80%
Wsp. temp. Pmax
-0.29 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 590 Wp
Sprawność modułu 22.80%
Vmp 42.70 V
Imp 13.82 A
Voc 51.70 V
Isc 14.52 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.290 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.230 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
Wymiary i waga
Długość 2278 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 27.0 kg
Powierzchnia 2.58 m²
Gęstość mocy 228.4 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok