Talesun CIPRO-TN9C54M-470W
CIPRO-TN9C54M-470W
470 W TOPCon
Datasheet PDF
Moc nominalna
470 W
Sprawność
23.00%
Wsp. temp. Pmax
-0.26 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 470 Wp
Sprawność modułu 23.00%
Vmp 33.48 V
Imp 14.05 A
Voc 40.37 V
Isc 14.86 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.260 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
Wymiary i waga
Długość 1800 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 21.4 kg
Powierzchnia 2.04 m²
Gęstość mocy 230.3 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 88.8%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.35%/rok