AIKO AIKO-A470-MAH54Mw
AIKO-A470-MAH54Mw
470 W Back Contact
Datasheet PDF
Moc nominalna
470 W
Sprawność
23.60%
Wsp. temp. Pmax
-0.26 %/°C
Gwarancja mocy
30 lat
Najtańsza oferta
7Sun
Podsumowanie
Aktualne oferty w sklepach 3
posortowane od najtańszej netto
Sklep Cena brutto Cena netto Akt.
Zalety 5
Rekordowa sprawność ABC — do 24,3%
Niski współczynnik temperaturowy: -0,26%/°C
Niska degradacja: ≤0,35%/rok od 2. roku
30-letnia gwarancja liniowa mocy
BNEF Tier-1, nagroda Intersolar 2023
Wady 1
Brak wersji bifacjalnej w tej serii
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 470 Wp
Sprawność modułu 23.60%
Vmp 34.74 V
Imp 13.54 A
Voc 41.18 V
Isc 14.32 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.260 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
Wymiary i waga
Długość 1757 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 21.5 kg
Powierzchnia 1.99 m²
Gęstość mocy 235.9 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 25 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 88.8%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.35%/rok