AIKO AIKO-A475-MAH54Mw
AIKO-A475-MAH54Mw
475 W Back Contact
Datasheet PDF
Moc nominalna
475 W
Sprawność
23.80%
Wsp. temp. Pmax
-0.26 %/°C
Gwarancja mocy
30 lat
Najtańsza oferta
7Sun
Podsumowanie
Aktualne oferty w sklepach 5
posortowane od najtańszej netto
Sklep Cena brutto Cena netto Akt.
Wady i zalety serii
analiza AI z porównaniem do modeli z tego samego segmentu
Zalety 5
Rekordowa sprawność ABC — do 24,3%
Niski współczynnik temperaturowy: -0,26%/°C
Niska degradacja: ≤0,35%/rok od 2. roku
30-letnia gwarancja liniowa mocy
BNEF Tier-1, nagroda Intersolar 2023
Wady 1
Brak wersji bifacjalnej w tej serii
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 475 Wp
Sprawność modułu 23.80%
Vmp 34.80 V
Imp 13.66 A
Voc 41.24 V
Isc 14.35 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.260 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT -
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia Back Contact
Liczba ogniw 108
Bifacjalność Nie
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 1757 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 21.5 kg
Powierzchnia 1.99 m²
Gęstość mocy 238.4 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 25 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 88.8%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.35%/rok