SPR-MAX3-355-BLK
355 W Back Contact
Datasheet PDF
Moc nominalna
355 W
Sprawność
20.10%
Wsp. temp. Pmax
-0.27 %/°C
Gwarancja mocy
40 lat
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 355 Wp
Sprawność modułu 20.10%
Vmp 60.70 V
Imp 5.85 A
Voc 75.30 V
Isc 6.27 A
Maks. napięcie systemu 1000 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.270 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.236 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.058 %/°C
NOCT -
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia Back Contact
Liczba ogniw 104
Bifacjalność Nie
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 1690 mm
Szerokość 1046 mm
Grubość 40 mm
Waga 19.0 kg
Powierzchnia 1.77 m²
Gęstość mocy 200.8 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 40 lat
Gwarancja mocy 40 lat
Moc na koniec gwarancji 88.2%
Degradacja w 1. roku 2.00%
Degradacja roczna 0.25%/rok