SPR-MAX3-380-COM
380 W Back Contact
Datasheet PDF
Moc nominalna
380 W
Sprawność
21.50%
Wsp. temp. Pmax
-0.27 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 380 Wp
Sprawność modułu 21.50%
Vmp 63.10 V
Imp 6.02 A
Voc 75.20 V
Isc 6.54 A
Maks. napięcie systemu 1000 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.270 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.236 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.058 %/°C
Technologia Back Contact
Liczba ogniw 104
Wymiary i waga
Długość 1690 mm
Szerokość 1046 mm
Grubość 40 mm
Waga 19.0 kg
Powierzchnia 1.77 m²
Gęstość mocy 215.0 Wp/m²
Gwarancja mocy 40 lat
Moc na koniec gwarancji 88.2%
Degradacja w 1. roku 2.00%
Degradacja roczna 0.25%/rok