SPR-MAX3-390-COM
390 W Back Contact
Datasheet PDF
Moc nominalna
390 W
Sprawność
22.10%
Wsp. temp. Pmax
-0.27 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 390 Wp
Sprawność modułu 22.10%
Vmp 64.50 V
Imp 6.05 A
Voc 75.30 V
Isc 6.55 A
Maks. napięcie systemu 1000 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.270 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.236 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.058 %/°C
Technologia Back Contact
Liczba ogniw 104
Wymiary i waga
Długość 1690 mm
Szerokość 1046 mm
Grubość 40 mm
Waga 19.0 kg
Powierzchnia 1.77 m²
Gęstość mocy 220.6 Wp/m²
Gwarancja mocy 40 lat
Moc na koniec gwarancji 88.2%
Degradacja w 1. roku 2.00%
Degradacja roczna 0.25%/rok