SPR-MAX3-415-R
415 W Back Contact
Datasheet PDF
Moc nominalna
415 W
Sprawność
21.90%
Wsp. temp. Pmax
-0.27 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 415 Wp
Sprawność modułu 21.90%
Vmp 34.50 V
Imp 12.03 A
Voc 40.60 V
Isc 13.10 A
Maks. napięcie systemu 1000 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.270 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.236 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.058 %/°C
Technologia Back Contact
Liczba ogniw 112
Wymiary i waga
Długość 1812 mm
Szerokość 1046 mm
Grubość 40 mm
Waga 21.2 kg
Powierzchnia 1.90 m²
Gęstość mocy 219.0 Wp/m²
Gwarancja mocy 40 lat
Moc na koniec gwarancji 88.2%
Degradacja w 1. roku 2.00%
Degradacja roczna 0.25%/rok