SPR-MAX6-440
440 W Back Contact
Datasheet PDF
Moc nominalna
440 W
Sprawność
22.80%
Wsp. temp. Pmax
-0.29 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 440 Wp
Sprawność modułu 22.80%
Vmp 40.50 V
Imp 10.87 A
Voc 48.20 V
Isc 11.58 A
Maks. napięcie systemu 1000 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.290 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.239 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.057 %/°C
Technologia Back Contact
Liczba ogniw 66
Wymiary i waga
Długość 1872 mm
Szerokość 1032 mm
Grubość 40 mm
Waga 20.9 kg
Powierzchnia 1.93 m²
Gęstość mocy 227.8 Wp/m²
Gwarancja mocy 40 lat
Moc na koniec gwarancji 88.2%
Degradacja w 1. roku 2.00%
Degradacja roczna 0.25%/rok