RSM132-8-725BHDG
725 W HJT Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
725 W
Sprawność
23.30%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 725 Wp
Sprawność modułu 23.30%
Vmp 42.14 V
Imp 17.23 A
Voc 50.26 V
Isc 18.29 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.047 %/°C
NOCT 43 °C
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.85
Wymiary i waga
Długość 2384 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 35 mm
Waga 40.0 kg
Powierzchnia 3.11 m²
Gęstość mocy 233.4 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 90.3%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.30%/rok