Talesun CIPRO-TM9C54M-475
CIPRO-TM9C54M-475
475 W TOPCon
Datasheet PDF
Moc nominalna
475 W
Sprawność
23.30%
Wsp. temp. Pmax
-0.26 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 475 Wp
Sprawność modułu 23.30%
Vmp 33.74 V
Imp 14.09 A
Voc 40.63 V
Isc 14.89 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.260 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
Wymiary i waga
Długość 1800 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 20.8 kg
Powierzchnia 2.04 m²
Gęstość mocy 232.7 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 88.8%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.35%/rok