Talesun CIPRO-TM9C54M-500
CIPRO-TM9C54M-500
500 W TOPCon
Datasheet PDF
Moc nominalna
500 W
Sprawność
24.50%
Wsp. temp. Pmax
-0.26 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 500 Wp
Sprawność modułu 24.50%
Vmp 34.24 V
Imp 14.60 A
Voc 41.28 V
Isc 15.24 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.260 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
Wymiary i waga
Długość 1800 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 20.8 kg
Powierzchnia 2.04 m²
Gęstość mocy 244.9 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 88.8%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.35%/rok