SKA611HDGDC-655W
655 W HJT Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
655 W
Sprawność
21.09%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Gwarancja mocy
30 lat
Podsumowanie
Wady i zalety serii
analiza AI z porównaniem do modeli z tego samego segmentu
Zalety 5
Najniższy współczynnik temperaturowy w klasie
Wysoki współczynnik bifacjalności HJT (85–95%)
Brak efektu degradacji LID/PID
Sprawność do 22,54% – w czołówce grupy peer
30-letnia gwarancja liniowa mocy
Wady 3
Tylko 15 lat gwarancji produktowej
Brak statusu BNEF Tier-1 Bankable
Wyższe koszty zakupu względem TOPCon
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 655 Wp
Sprawność modułu 21.09%
Vmp 40.89 V
Imp 16.02 A
Voc 48.51 V
Isc 17.04 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.047 %/°C
NOCT 45 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia HJT
Liczba ogniw 132
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 2384 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 35 mm
Waga 38.6 kg
Powierzchnia 3.11 m²
Gęstość mocy 210.9 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 15 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 91.8%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.25%/rok