SKA611HDGDC-700W
700 W HJT Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
700 W
Sprawność
22.54%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Wysoki współczynnik bifacjalności HJT (85–95%)
Brak efektu degradacji LID/PID
Sprawność do 22,54% – w czołówce grupy peer
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 700 Wp
Sprawność modułu 22.54%
Vmp 43.00 V
Imp 16.28 A
Voc 50.31 V
Isc 17.21 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.047 %/°C
NOCT 45 °C
Wymiary i waga
Długość 2384 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 35 mm
Waga 38.6 kg
Powierzchnia 3.11 m²
Gęstość mocy 225.3 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 91.8%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.25%/rok