DAS Solar DAS-DH132NE-650W
DAS-DH132NE-650W
650 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
650 W
Sprawność
24.10%
Wsp. temp. Pmax
-0.28 %/°C
Gwarancja mocy
30 lat
Podsumowanie
Wady i zalety serii
analiza AI z porównaniem do modeli z tego samego segmentu
Zalety 5
Sprawność 24,1% – lider peer comparables
Niska degradacja i silna gwarancja liniowa
Bifacjalność 80±5% w konstrukcji double-glass
Dwie tafle szkła 2 mm + 2 mm eliminują ryzyko pęcznienia folii EVA i zapewniają bifacjalność 80±5%. W instalacjach naziemnych na jasnym podłożu (żwir, beton, pokrywy śnieżne) realna nadwyżka uzysku z tylnej strony wynosi typowo 5–15% rocznie w porównaniu z modułami monofacjalnymi.
Potwierdzony status Tier 1 BNEF i rynkowa akceptacja
Technologia N-type TOPCon – niskie LID/LeTID
Wady 1
Krótka historia operacyjna producenta
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 650 Wp
Sprawność modułu 24.10%
Vmp 41.49 V
Imp 15.67 A
Voc 49.38 V
Isc 16.47 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.280 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.250 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.045 %/°C
NOCT 42 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia TOPCon
Liczba ogniw 132
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.80
Wymiary i waga
Długość 2382 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 31.9 kg
Powierzchnia 2.70 m²
Gęstość mocy 240.6 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 15 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok
Często zadawane pytania
odpowiedzi wygenerowane przez AI w oparciu o specyfikację serii
Moduły serii DAS-DH132NE mają wymiary ok. 2382 x 1134 x 30 mm. Jest to format dużego panelu klasy przemysłowej, dedykowanego głównie farmom PV i instalacjom komercyjnym na dachach płaskich lub gruntowych. Montaż na stromym dachu skośnym jest technicznie możliwy, ale ze względu na rozmiar i wagę wymaga solidnej konstrukcji nośnej i doświadczonej ekipy montażowej.