GKA210N132-710W (series)
710 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
710 W
Sprawność
22.86%
Wsp. temp. Pmax
-0.34 %/°C
Gwarancja mocy
30 lat
Podsumowanie
Wady i zalety serii
analiza AI z porównaniem do modeli z tego samego segmentu
Zalety 5
Sprawność na poziomie czołówki segmentu
Maksymalna sprawność 23,18% jest identyczna jak u bezpośredniego peera Renesola RS9-700~720NBG-E1 (23,18%) i tylko 0,02 pp niższa niż DMEGC DMxxxG12T-B66HSW (23,2%). Seria plasuje się więc w absolutnej czołówce modułów wielkoformatowych 700–720 W dostępnych na rynku w 2025–2026 r.
Technologia TOPCon N-type – niska degradacja
30-letnia liniowa gwarancja mocy
Wariant bifacialny z bifacialnością do 85%
Odporność konstrukcyjna adekwatna do PL
Wady 2
Brak statusu BNEF Tier 1
Ograniczona skala produkcji
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 710 Wp
Sprawność modułu 22.86%
Vmp 38.55 V
Imp 18.42 A
Voc 46.25 V
Isc 19.34 A
Maks. napięcie systemu -
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.340 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.250 %/°C
Wsp. temp. Isc -0.040 %/°C
NOCT 43 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia TOPCon
Liczba ogniw 132
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 2384 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 30 mm
Waga 32.0 kg
Powierzchnia 3.11 m²
Gęstość mocy 228.6 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 12 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 80.0%
Degradacja w 1. roku 2.00%