GKA210N132-720W (series)
720 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
720 W
Sprawność
23.18%
Wsp. temp. Pmax
-0.34 %/°C
Zalety 5
Sprawność na poziomie czołówki segmentu
Maksymalna sprawność 23,18% jest identyczna jak u bezpośredniego peera Renesola RS9-700~720NBG-E1 (23,18%) i tylko 0,02 pp niższa niż DMEGC DMxxxG12T-B66HSW (23,2%). Seria plasuje się więc w absolutnej czołówce modułów wielkoformatowych 700–720 W dostępnych na rynku w 2025–2026 r.
Technologia TOPCon N-type – niska degradacja
30-letnia liniowa gwarancja mocy
Wariant bifacialny z bifacialnością do 85%
Odporność konstrukcyjna adekwatna do PL
Wady 2
Brak statusu BNEF Tier 1
Ograniczona skala produkcji
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 720 Wp
Sprawność modułu 23.18%
Vmp 38.91 V
Imp 18.50 A
Voc 47.11 V
Isc 19.43 A
Maks. napięcie systemu -
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.340 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.250 %/°C
Wsp. temp. Isc -0.040 %/°C
NOCT 43 °C
Wymiary i waga
Długość 2384 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 30 mm
Waga 32.0 kg
Powierzchnia 3.11 m²
Gęstość mocy 231.8 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 80.0%
Degradacja w 1. roku 2.00%