HSN-210R-B72DSN325
325 W HJT Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
325 W
Sprawność
14.60%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 325 Wp
Sprawność modułu 14.60%
Vmp 22.70 V
Imp 14.32 A
Voc 27.07 V
Isc 15.02 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
NOCT 44 °C
Technologia HJT
Liczba ogniw 72
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.90
Wymiary i waga
Długość 1960 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 26.9 kg
Powierzchnia 2.22 m²
Gęstość mocy 146.2 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 90.3%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.30%/rok