HSN-210R-B72DSN330
330 W HJT Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
330 W
Sprawność
14.90%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 330 Wp
Sprawność modułu 14.90%
Vmp 22.85 V
Imp 14.45 A
Voc 27.23 V
Isc 15.15 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
NOCT 44 °C
Technologia HJT
Liczba ogniw 72
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.90
Wymiary i waga
Długość 1960 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 26.9 kg
Powierzchnia 2.22 m²
Gęstość mocy 148.5 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 90.3%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.30%/rok