YH370W-25.5M
370 W Flexible
Datasheet PDF
Moc nominalna
370 W
Sprawność
19.91%
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 370 Wp
Sprawność modułu 19.91%
Vmp 29.58 V
Imp 12.51 A
Voc 35.64 V
Isc 13.45 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -
Wsp. temp. Voc -
Wsp. temp. Isc -
NOCT -
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia Flexible
Liczba ogniw 28
Bifacjalność Nie
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 710 mm
Szerokość 795 mm
Grubość 2 mm