YH100W-7M
100 W Flexible
Datasheet PDF
Moc nominalna
100 W
Sprawność
17.72%
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 100 Wp
Sprawność modułu 17.72%
Vmp 8.12 V
Imp 12.32 A
Voc 9.78 V
Isc 13.39 A
Maks. napięcie systemu 1000 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -
Wsp. temp. Voc -
Wsp. temp. Isc -
NOCT -
Technologia Flexible
Liczba ogniw 28
Wymiary i waga
Długość 710 mm
Szerokość 795 mm
Grubość 2 mm