YH100W-12M
100 W Flexible
Datasheet PDF
Moc nominalna
100 W
Sprawność
19.63%
Wsp. temp. Pmax
-0.40 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 100 Wp
Sprawność modułu 19.63%
Vmp 13.50 V
Imp 7.41 A
Voc 16.37 V
Isc 7.93 A
Maks. napięcie systemu 1000 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.400 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.330 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.048 %/°C
NOCT 45 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia Flexible
Liczba ogniw 24
Bifacjalność Nie
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 790 mm
Szerokość 645 mm
Grubość 3 mm