YH110W-18M
110 W Flexible
Datasheet PDF
Moc nominalna
110 W
Sprawność
17.83%
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 110 Wp
Sprawność modułu 17.83%
Vmp 20.12 V
Imp 5.47 A
Voc 23.52 V
Isc 5.78 A
Maks. napięcie systemu 1000 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -
Wsp. temp. Voc -
Wsp. temp. Isc -
NOCT -
Technologia Flexible
Liczba ogniw 28
Wymiary i waga
Długość 710 mm
Szerokość 795 mm
Grubość 2 mm