YH200W-12M
200 W Flexible
Datasheet PDF
Moc nominalna
200 W
Sprawność
20.50%
Wsp. temp. Pmax
-0.40 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 200 Wp
Sprawność modułu 20.50%
Vmp 13.92 V
Imp 14.37 A
Voc 16.32 V
Isc 15.19 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.400 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.330 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.048 %/°C
NOCT 45 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia Flexible
Liczba ogniw 48
Bifacjalność Nie
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 1235 mm
Szerokość 790 mm
Grubość 2 mm