YH105W-18M
105 W Flexible
Datasheet PDF
Moc nominalna
105 W
Sprawność
17.69%
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 105 Wp
Sprawność modułu 17.69%
Vmp 19.56 V
Imp 5.37 A
Voc 23.10 V
Isc 5.67 A
Maks. napięcie systemu 1000 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -
Wsp. temp. Voc -
Wsp. temp. Isc -
NOCT -
Technologia Flexible
Liczba ogniw 28
Wymiary i waga
Długość 710 mm
Szerokość 795 mm
Grubość 2 mm