YH200W-20M
200 W Flexible
Datasheet PDF
Moc nominalna
200 W
Sprawność
19.80%
Wsp. temp. Pmax
Gwarancja mocy
Najtańsza oferta
AID Solar
Podsumowanie
Aktualne oferty w sklepach 1
posortowane od najtańszej netto
Sklep Cena brutto Cena netto Akt.
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 200 Wp
Sprawność modułu 19.80%
Vmp 22.62 V
Imp 8.85 A
Voc 26.57 V
Isc 9.36 A
Maks. napięcie systemu 1000 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -
Wsp. temp. Voc -
Wsp. temp. Isc -
NOCT -
Technologia Flexible
Liczba ogniw 28
Wymiary i waga
Długość 710 mm
Szerokość 795 mm
Grubość 2 mm