YH375W-25.5M
375 W Flexible
Datasheet PDF
Moc nominalna
375 W
Sprawność
20.18%
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 375 Wp
Sprawność modułu 20.18%
Vmp 29.84 V
Imp 12.58 A
Voc 35.75 V
Isc 13.53 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Wymiary i waga
Długość 710 mm
Szerokość 795 mm
Grubość 2 mm