YH380W-25.5M
380 W Flexible
Datasheet PDF
Moc nominalna
380 W
Sprawność
20.45%
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 380 Wp
Sprawność modułu 20.45%
Vmp 30.09 V
Imp 12.63 A
Voc 36.25 V
Isc 13.58 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Wymiary i waga
Długość 710 mm
Szerokość 795 mm
Grubość 2 mm