YH390W-27M
390 W Flexible
Datasheet PDF
Moc nominalna
390 W
Sprawność
19.90%
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 390 Wp
Sprawność modułu 19.90%
Vmp 31.32 V
Imp 12.46 A
Voc 37.51 V
Isc 13.40 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Wymiary i waga
Długość 710 mm
Szerokość 795 mm
Grubość 2 mm