YH400W-27M
400 W Flexible
Datasheet PDF
Moc nominalna
400 W
Sprawność
20.41%
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 400 Wp
Sprawność modułu 20.41%
Vmp 31.86 V
Imp 12.56 A
Voc 37.93 V
Isc 13.51 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -
Wsp. temp. Voc -
Wsp. temp. Isc -
NOCT -
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia Flexible
Liczba ogniw 28
Bifacjalność Nie
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 710 mm
Szerokość 795 mm
Grubość 2 mm