YH430W-30M
430 W Flexible
Datasheet PDF
Moc nominalna
430 W
Sprawność
19.83%
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 430 Wp
Sprawność modułu 19.83%
Vmp 35.53 V
Imp 12.11 A
Voc 47.37 V
Isc 12.94 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Wymiary i waga
Długość 710 mm
Szerokość 795 mm
Grubość 2 mm