YH440W-30M
440 W Flexible
Datasheet PDF
Moc nominalna
440 W
Sprawność
20.30%
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 440 Wp
Sprawność modułu 20.30%
Vmp 35.83 V
Imp 12.29 A
Voc 47.78 V
Isc 13.21 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Wymiary i waga
Długość 710 mm
Szerokość 795 mm
Grubość 2 mm