YH450W-30M
450 W Flexible
Datasheet PDF
Moc nominalna
450 W
Sprawność
20.75%
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 450 Wp
Sprawność modułu 20.75%
Vmp 36.32 V
Imp 12.39 A
Voc 48.43 V
Isc 13.33 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Wymiary i waga
Długość 710 mm
Szerokość 795 mm
Grubość 2 mm