JA Solar JAT54S40-480/LR
JAT54S40-480/LR
480 W TOPCon
Datasheet PDF
Moc nominalna
480 W
Sprawność
24.00%
Wsp. temp. Pmax
-0.26 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 480 Wp
Sprawność modułu 24.00%
Vmp 35.00 V
Imp 13.72 A
Voc 41.10 V
Isc 14.96 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.260 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia TOPCon
Liczba ogniw 108
Bifacjalność Nie
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 1762 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 19.3 kg
Powierzchnia 2.00 m²
Gęstość mocy 240.2 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 15 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 83.5%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.55%/rok