JA Solar JAT54S40-485/LR
JAT54S40-485/LR
485 W TOPCon
Datasheet PDF
Moc nominalna
485 W
Sprawność
24.30%
Wsp. temp. Pmax
-0.26 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 485 Wp
Sprawność modułu 24.30%
Vmp 35.13 V
Imp 13.81 A
Voc 41.17 V
Isc 15.02 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.260 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Wymiary i waga
Długość 1762 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 19.3 kg
Powierzchnia 2.00 m²
Gęstość mocy 242.7 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 15 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 83.5%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.55%/rok