JKM480N-48QL6-DB-F2-EU
480 W TOPCon
Datasheet PDF
Moc nominalna
480 W
Sprawność
24.02%
Wsp. temp. Pmax
-0.26 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 480 Wp
Sprawność modułu 24.02%
Vmp 31.32 V
Imp 15.33 A
Voc 36.69 V
Isc 15.89 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.260 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.240 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.046 %/°C
Technologia TOPCon
Liczba ogniw 192
Bifacjalność Nie
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 1762 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 24.4 kg
Powierzchnia 2.00 m²
Gęstość mocy 240.2 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 25 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 88.8%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.35%/rok