Jinko Solar JKM650-670N-66QL6-BDV (650W class)
JKM650-670N-66QL6-BDV (650W class)
650 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
650 W
Sprawność
24.06%
Wsp. temp. Pmax
-0.26 %/°C
Gwarancja mocy
30 lat
Podsumowanie
Panel Jinko Solar JKM650-670N-66QL6-BDV (650W class) o mocy nominalnej 650 Wp, osiąga sprawność 24.06%, wykonany w technologii TOPCon, z współczynnikiem temperaturowym mocy -0.26%/°C, objęty 30-letnią gwarancją mocy.
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 650 Wp
Sprawność modułu 24.06%
Vmp 42.57 V
Imp 15.27 A
Voc 50.26 V
Isc 15.98 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.260 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.240 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.046 %/°C
NOCT -
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia TOPCon
Liczba ogniw 264
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.85
Wymiary i waga
Długość 2382 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 32.5 kg
Powierzchnia 2.70 m²
Gęstość mocy 240.6 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 12 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 88.8%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.35%/rok