REC REC610AA Pro MG
REC
REC610AA Pro MG
610 W HJT Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
610 W
Sprawność
21.50%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 610 Wp
Sprawność modułu 21.50%
Vmp 36.30 V
Imp 16.81 A
Voc 44.40 V
Isc 17.56 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.230 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
NOCT 44 °C
Technologia HJT
Liczba ogniw 120
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.86
Wymiary i waga
Długość 2175 mm
Szerokość 1305 mm
Grubość 30 mm
Waga 36.8 kg
Powierzchnia 2.84 m²
Gęstość mocy 214.9 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 30 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 90.8%
Degradacja w 1. roku 2.00%
Degradacja roczna 0.25%/rok