REC REC620AA Pro MG
REC
REC620AA Pro MG
620 W HJT Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
620 W
Sprawność
21.80%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 620 Wp
Sprawność modułu 21.80%
Vmp 36.60 V
Imp 16.94 A
Voc 44.60 V
Isc 17.67 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.230 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
NOCT 44 °C
Technologia HJT
Liczba ogniw 120
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.86
Wymiary i waga
Długość 2175 mm
Szerokość 1305 mm
Grubość 30 mm
Waga 36.8 kg
Powierzchnia 2.84 m²
Gęstość mocy 218.4 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 30 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 90.8%
Degradacja w 1. roku 2.00%
Degradacja roczna 0.25%/rok