Risen RSM132-8-735BHDG
RSM132-8-735BHDG
735 W HJT Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
735 W
Sprawność
23.70%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 735 Wp
Sprawność modułu 23.70%
Vmp 42.26 V
Imp 17.41 A
Voc 50.40 V
Isc 18.47 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.047 %/°C
NOCT 43 °C
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.90
Wymiary i waga
Długość 2384 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 33 mm
Waga 37.5 kg
Powierzchnia 3.11 m²
Gęstość mocy 236.6 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 90.3%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.30%/rok