Risen RSM132-8-740BHDG
RSM132-8-740BHDG
740 W HJT Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
740 W
Sprawność
23.80%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 740 Wp
Sprawność modułu 23.80%
Vmp 42.32 V
Imp 17.50 A
Voc 50.47 V
Isc 18.56 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.047 %/°C
NOCT 43 °C
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.90
Wymiary i waga
Długość 2384 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 33 mm
Waga 37.5 kg
Powierzchnia 3.11 m²
Gęstość mocy 238.2 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 90.3%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.30%/rok